Festiwal

zblizenia plakat 2021 v1Rozpoczynając w 2012 roku naszą przygodę z organizacją festiwalu ZBLIŻENIA, nie spodziewaliśmy się, że nabierze ona takiego rozpędu. Jesteśmy szczęśliwi, że po wyjątkowo ciężkim dla nas wszystkich roku możemy spotkać się i świętować kolejną edycję ZBLIŻEŃ. Tradycją ostatnich lat jest nadawanie naszym wrześniowym spotkaniom tematu przewodniego. W tym roku, aby choć na chwilę zapomnieć o problemach, izolacji i towarzyszącej wielu z nas w ostatnich miesiącach samotności, wracamy do początku.

Zapraszamy Was w podróż do korzeni. Mamy nadzieję, że stanie się to początkiem drogi do odkrywania własnej tożsamości, drogi pełnej szacunku i tolerancji. Niech udział w IX edycji festiwalu będzie dla Was świetną rozrywką, okazją do nauki, a przede wszystkim inspiracją do zbadania historii przodków. Pamiętajcie, że poszukiwanie korzeni to przede wszystkim snucie rodzinnych opowieści, a każda historia jest ważna i warta tego, aby o niej opowiedzieć. Dziękujemy za wsparcie wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, z którymi współpracujemy od lat oraz tym, którzy dopiero do nas dołączyli. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, pracownikom technicznym, artystom i wykładowcom. Dziękujemy Wam, drodzy Widzowie, że jesteście z nami. Niech te kilka dni będzie naszym świętem.

Zapraszamy Organizatorzy

IX ZBLIŻENIA dofinansowano ze środków

Gdansk  wolnosckultury      Wojewodztwo Pomorskie poziom prawa 2012 cdr9      szih logo pl black 900 px


Partnerzy Festiwalu ZBLIŻENIA

      jdc logo         LOGOGMINY Akademia Muzyczna im. Stanisawa Moniuszki w Gdasku Czer W2    Citymeble        IKM logotyp        logo pasek      arteria bw rev GSA    CMYK plama logo podstawowe       CMYK GAK logo podstawowe  logo stowarzyszenia2        szydlowski hotel logo    Karta do kultury biel       Offstage logo 1200      Primedio        


Patroni medialni


                

    Gdansk www falka        ZP logo MAIN 2D kolor        Nowe v b RGB S     logo rgb

© 2015 Fundacja Kultury Zbliżenia

Search