Festiwal

poster2Serdecznie polecamy FestivALT w Krakowie, który potrwa do 4 lipca.

Tegoroczna edycja potrwa ponad tydzień od soboty, 26 czerwca, do niedzieli 4 lipca. W kalendarium znajdą się interwencje artystyczne, działania w przestrzeni miejskiej, projekty z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej a także panele dyskusyjne, spacery miejskie czy wystawy. Wydarzenia dostępne będą dla publiczności w sposób odpowiadający pandemicznym realiom, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, zarówno na żywo jak i on-line. 

Koncentrując się – jak co roku – na złożonych relacjach mających swoje odbicie w polsko-żydowskiej sztuce współczesnej oraz specyfice „tu i teraz” w kontekście historii FestivALT w 2021 roku zaprezentuje szeroki krajobraz, biorąc pod uwagę zarówno kulturowe, socjologiczne, artystyczne i polityczne aspekty naszej rzeczywistości, relacje jakie między nimi zachodzą – i co z nich wynika.

Tegoroczny program zbudowany został jako kompozycja różnorodnych form artystycznej wypowiedzi i okazji do spotkania i rozmowy. Polecamy!

IX ZBLIŻENIA dofinansowano ze środków

Gdansk  wolnosckultury      Wojewodztwo Pomorskie poziom prawa 2012 cdr9      szih logo pl black 900 px


Partnerzy Festiwalu ZBLIŻENIA

      jdc logo         LOGOGMINY Akademia Muzyczna im. Stanisawa Moniuszki w Gdasku Czer W2    Citymeble        IKM logotyp        logo pasek      arteria bw rev GSA    CMYK plama logo podstawowe       CMYK GAK logo podstawowe  logo stowarzyszenia2        szydlowski hotel logo    Karta do kultury biel       Offstage logo 1200      Primedio        


Patroni medialni


                

    Gdansk www falka        ZP logo MAIN 2D kolor        Nowe v b RGB S     logo rgb

© 2015 Fundacja Kultury Zbliżenia

Search