Fundacja Kultury Zbliżenia

FESTIWAL KULTUR | OKNO NA ŚWIAT | 25-28 lipca 2019

NCK 11 Festiwal Kultur plakatMamy przyjemność uczestniczyć jako Partner w pięknym wydarzeniu.

W imieniu Organizatora - Nadbałtyckiego Centrum Kultury - zapraszamy Cię na wycieczkę po wielokulturowym Gdańsku! Odwiedzimy miejsca, które pokażą różnorodność naszego miasta – w każdym z nich zetkniesz się z cząstką wielowiekowej tradycji.

Zobacz piękne wnętrza Meczetu i Nowej Synagogi. Sprawdź, która kuchnia najbardziej trafia w twój gust: żydowska, arabska czy ukraińska?

Poznaj bogactwo ukraińskiego haftu, napisz po arabsku swoje imię i zrób tatuaż z henny. Zaparz aromatyczną kawę. Zatańcz, zaśpiewaj. Poznaj moc świętych hebrajskich liter i wykonaj własny amulet.

A wieczorem? Wieczory zarezerwowaliśmy dla muzyki! Zapraszamy Cię do Centrum św. Jana. Zajmij miejsce na widowni i posłuchaj muzyki tworzonej przez artystów z całego świata.

Festiwal Kultur „Okno na świat” od lat prezentuje kultury i tradycje różnych narodów żyjących tworzących w Polsce. Spotkanie z „innym” przełamuje bariery, a więc… Poznajmy się!

 

VIII ZBLIŻENIA dofinansowano ze środków

gdansk logos  wolnosckultury    


Partnerzy Festiwalu ZBLIŻENIA

      jdc logo         LOGOGMINY logo pelne przezroczyste    Citymeble     GSA  Republika M logo GAK     logo        szydlowski hotel logo    Karta do kultury biel  logo oskar czarne      Offstage logo 1200     artron     


Patroni medialni


                

 

© 2015 Fundacja Kultury Zbliżenia

Search